Fotografie privátu Ruženka – izby a záhrada

Privát Ruženka má 2 izby, ktoré sú priechodné.

Jedna izba s dvomi lôžkami plní funkciu spálne.

Z okna spálne je vidieť do záhrady.

Druhá izba s dvomi lôžkami je zároveň obývacou izbou.

V nej je TV prijímač napojený na satelit, stolík, sedačky a skrine (TV prijímač je už nový, fotka nie je aktualizovaná).

Aktuálny záber ukazuje nový televízor.

V dome sú pre vás pripravené štyri lôžka. Dve spoločné sú v spálni. Ďalšie dve sa dajú buď spojiť, alebo ich môžeme nechať oddelené.

Vybavenie sme tento rok modernizovali. V oboch izbách nájdete nové postele z masívu. Sú osadené kvalitnými novými matracmi. V spojení s čistým liptovským vzduchom sa výborne vyspíte a zobudíte sa odpočinutí a svieži. Vaše rána budú u nás naozaj krásne. Už nám to potvrdili aj naši hostia. Lôžkoviny, uteráky či žehlička sú súčasťou vybavenia. Ponúkame vám na výber dva druhy perín a vankúšov. Klasické, perové, aké sa na Liptove používajú tradične. V nich sa spí ako doma u mamy. Ak trpíte alergiou, môžeme vám do postele dať ľahšie antialergické lôžkoviny.

Kuchynka

Plne vybavená kuchynka je pripravená, takže stačí ak si donesiete suroviny a môžete začať variť. Riady, nože, hrnce a iné bežné potreby sú vám k dispozícii. Poruke nájdete aj bežné ingrediencie, ako cukor, soľ, korenie či čaj. Bývame hneď vo vedľajšom dome a ak by ste potrebovali na varenie niečo navyše, radi vám pomôžeme. Obchod s potravinami je v obchodnom centre StopShop, od nás je to 250 metrov.

Sprchovací kút aj vodovod majú prietokový ohrievač, takže teplej vody máte toľko, koľko potrebujete. V kúpeľni nájdete sušič vlasov, sprchový gél, šampón či toaletný papier.

Auto môžete parkovať vo dvore.

  • Bezplatné WI-FI.
  • Domáci miláčikovia iba po predchádzajúcej dohode.
  • V priváte Ruženka sa nefajčí. Ak sú hostia fajčiari môžu využiť prostredie dvora či altánku.
  • Prístup do privátu Ruženka je bezbariérový.

Apartmán Ruženka je vhodný najmä pre rodiny s deťmi, alebo spriatelené páry. Nikdy neprijímame naraz ľudí, ktorí si nie sú vzájomne blízki alebo osobne známi. Ak si objednáte napríklad dve lôžka, bude celý dom len pre vás.

Naši hostia u nás majú súkromie a pohodu.

Pohľad na vstup do objektu. Vďaka tomu si u nás užijete ticho, súkromie a bezpečie. Deti sa môžu hrať v záhrade.

Je pre ne pripravená trampolína, ktorú majú veľmi rady. Môžu sa hrať s loptou na trávniku. Dospelí si zas môžu odpočinúť v sieti. Ak sa chcete stretnúť viacerí, môžete si na záhrade spraviť obľúbenú grilovačku.

K dispozícii vám je altánok s možnosťou grilovania.

Gril a všetko potrebné náradie vám radi poskytneme.

Záhradná besiedka  ponúka príjemné prostredie na rozhovory, posedenie cez deň, ale aj večer, pri ohni.

Objednajte si pobyt ešte dnes

Naši hostia

Miro

Na Liptov sa vraciam rád, je tu inšpiratívne prostredie.

Ľubica

Rada sem chodievam. Huby, turistika a relax.

Jana

Ubytování skvělé, milé přivítání. Určitě se vrátíme.

Ubytovanie v Liptovskom Mikuláši je príjemné

Či už prídete v lete, alebo v zime, Liptovský Mikuláš a jeho okolie vám majú čo ponúknuť. Budeme radi, ak si vyberiete práve privát Ruženka. Vždy máte svoje súkromie, ale ak treba, sme neďaleko pripravení pomôcť vám.

Príďte si odpočinúť aj vy.